"IR JŪS TAI GALITE..."

Naujienos Apie Harmonizavimo seansai Paskaitos ir seminarai Patalpų harmonizavimas Individ. konsultacijos
Straipsniai Publikacijos Harmonizatoriai Fotogalerija Video Atsiliepimai Naudingos nuorodos Kontaktai

Publikacijos spaudoje

• Torsinė teorija. Kas tai?
Sutrumpintas straipsnis spausdintas žurnale "Būrėja", 2007 Nr. 2

• Kinija: suplanuotos mirtys
Straipsnis spausdintas žurnale "Būrėja", 2012 Nr. 9

• Edmundas Kirda: „Mistiniai dalykai tiriami moksliškai“
Straipsnis spausdintas žurnale "Geras žurnalas", 2012 Nr. 33

• Kada pildosi mūsų norai?
Straipsnis spausdintas žurnale "Geras žurnalas", 2012 Nr. 39


Torsinė teorija. Kas tai?

Edmundas Kirda - skaito paskaitas Nacionalinių papročių ir tradicinių mokslų universitete. Dėstomas žinias pritaiko ir praktikoje - atlieka patalpų ir teritorijų tyrimus, harmonizavimą bei struktūrinį išvalymą.

Kaip susidomėjai mistika?

Gimiau Šiauliuose praeitame šimtmetyje. Vidurinėje mokykloje buvau tiksliųjų mokslų šalininkas, po to universitete baigiau fizikos mokslus.
Mistika susidomėjau, kai susikaupė daug klausimų, kurių neįkanda tikslieji mokslai. Buvau gal 16-kos, kai į rankas papuolė senelio turėta knygelė apie homeopatinį gydymą bei vaistus. Niekaip negalėjau suprasti, kaip tokie "skysti" vaistai gali gydyti, o kai perskaičiau, kad kuo daugiau praskiesti, tuo efektyvesni, - tai jau visiškai neatitiko mano supratimo apie pasaulį. Mat homeopatiniai preparatai gaminami skiedžiant įvairias medžiagas laikantis specialių taisyklių.
Taigi po truputį pradėjau rinkti ir gretinti įvairius faktus, kurių tradicinis mokslas negalėjo paaiškinti. Galbūt todėl nuo 19 metų domiuosi parapsichologija ir ezoterika - ieškau atsakymų į amžinuosius klausimus.
Susidomėjau telepatija ir įvairių geometrinių formų poveikiu žmogui. Pradėjau tirti piramides, mandalas ir kitokius objektus kaip gyvybinės energijos šaltinius.

Kas, tavo manymu, yra piramidė arba mandala?

Tiek piramidės (tai vieni seniausių žinomų statinių), tiek mandalos stipriai keičia Visatos informacinę struktūrą.
Mandalos dabar populiarios, daugybė žmonių mėgino jas piešti. Tačiau šių savos kūrybos mandalų poveikis gali būti labai įvairus. Beje, ne tik teigiamas, bet ir neigiamas. Reikia prisiminti, kad mandala - ne paprastas piešinys. Savęs harmonizavimui paprastai naudojamos jau patikrintos tradicinės mandalos, tarkim, tibetiečių budistų. Tam, kad mandalos energija veiktų, dažnai reikalingos mantros. Tai žodinės frazės, veikiančios lyg įjungimo kodai. Visapusiam savęs harmonizavimui vienos mandalos irgi neužteks - reikalingas specialus komplektas. Dar reikalingos žinios, kaip mandalomis naudotis. Visa tai gali būti per daug sudėtinga ir tiks tik nedaugeliui žmonių.
Kiti įrenginiai, kuriuos žmonės bando naudoti siekdami save harmonizuoti - tai piramidės. Jų esti įvairių konstrukcijų, dar labiau skiriasi jų poveikis žmogui bei aplinkai. Naudojamos tiek mažos, tiek didelės, net namo dydžio piramidės. Visų pirma, beveik niekas nežino, kaip teisingai naudotis piramidėmis. Net ir tos, kurių konstrukcija harmoninga, yra pavojingos. Net ir mažų piramidžių negalima laikyti bet kur. Visas piramides reikia statyti atsižvelgiant į pasaulio šalis - kitaip jos kurs informacinį chaosą. Ne visos piramidžių sienos ar kampai teigiamai veikia žmogų ar gyvūnus. Jei piramidė didelė ir skirta naudotis būnant viduje, tai reikia prisiminti, kad skirtinguose aukščiuose piramidės poveikis gali labai skirtis ir net veikti priešingai. Pavyzdys - Egipto piramidžių kompleksas Gizoje. Dižiosios jų yra harmoningos konstrukcijos, orientuotos į pasaulio šalis. Tačiau prieiti prie jų geriausia tik iš šiaurinės ir rytinės Cheopso piramidės pusių. Vakarinė šios piramidės pusė senovėje buvo naudojama kaip kapinių laukas. Žmonės, lankęsi prie šių piramidžių, pastebėjo, kad nepaisant karšto ir sauso oro piramidėje iš kūno staiga pradeda skirtis drėgmė. Piramidėse nebuvo rasta nė vieno supuvusio gyvūnėlio lavono. Visi jie išdžiūvo, tai yra mumifikavosi. Piramidė iš visų gyvų organizmų išsiurbia vandenį. Kurį laiką piramidėje pagyvenusio žmogaus ląstelės netektų daug vandens. Toks procesas skatina senėjimą. Kartais statomi namai piramidės formos stogu. Tokių statinių poveikis įvairiose vietose viduje bus labai skirtingas, ir tikrai atsiras pavojingų žmogaus sveikatai. Piramidėse gyventi tikrai negalima. Lietuvoje yra piramidžių, kurių konstrukcijoms stinga harmonijos. Jos veikia kaip labai geri "informaciniai siurbliai". Žmogus, pabuvojęs tokioje piramidėje, stipriai "išvalomas". Galbūt tai praverstų žmogui, kuriam reikia pašalinti ligų informaciją. Deja, po tokio apdorojimo žmogus netenka ir daug naudingų informacinių struktūrų, taip pat nutrūksta jo ryšys su aukštesnėmis struktūromis. Žmogus tampa lyg zombiu, nes tokių piramidžių statytojai atkūrimo būdų nesukūrė. Tai lyg "mirties" vanduo, o iš pasakų žinomas "gyvybės" vanduo, deja, nesiūlomas. Tokios piramidės kol kas būtų tinkamos tik įvairių daiktų, pavyzdžiui, senųjų savininkų dėvėtų drabužių informacijai pašalinti. Geriau su piramidėmis nežaisti. Jei turite jų namie ir nežinote, kaip saugiai naudotis, paverskite ant šono arba išardykite. Piramidė - įrenginys, skirtas tikrai ne mėgėjiškai naudoti.

Ar įmanoma pasaulį paaiškinti pagal savo sukurtą žemėlapį? Juk teritorija vis tiek neatitiks tikrovės?

Kiekvieno žmogaus supratimas ir požiūris į supantį pasaulį turi ribas. Tai galime palyginti su žiūrėjimu į ant sienos kabantį įrėmintą paveikslą. Paveikslo vaizdas gali smarkiai skirtis nuo aplinkos, kur jis eksponuojamas, vaizdo. O ir pats paveikslas, palyginti su aplinka, labai mažas. Šis palyginimas labai gerai iliustruoja, kokią mažą pasaulio dalį žmogus gali suvokti.

Kas yra torsinė teorija?

Tai labai plati tema. Žodis "torsinė" kilęs iš anglų kalbos žodžio "torsion" - suktis, sukinys. Ši teorija teigia, kad mūsų Visata pripildyta labai mažų, mažesnių už elementarias daleles, sūkurių. Jei cituoti iš gerai žinomos knygos - "pradžioje buvo žodis". Taip sudarytą struktūrą galima palyginti su pilnu baseinu teniso kamuoliukų. Dėl įvairių rūšių sūkurių sąveikų atsiranda atomai ir visi žinomi arba nežinomi fizikams materialūs laukai. Tai kaip kaladėlės - iš jų pastatytas ir per jas valdomas visas mūsų pasaulis. Tai atitiktų - "ir žodis tapo kūnu". Taigi torsinė teorija, ko gero, gali paaiškinti visus gyvenimo reiškinius. Geresnės teorijos šiai dienai nėra.

Pradėjai kurti torsinius generatorius? Kas tai?

Torsinė struktūra būdinga visiems Visatos objektams, taigi ir žmogui. Torsinio generatoriaus sukurta struktūra sąveikauja su žmogaus struktūra ir žmogus keičiasi. O kaip keičiasi, priklauso nuo torsinio generatoriaus paskirties ir konstrukcijos. Šiandien jau esti įvairių modifikacijų ir skirtingos paskirties torsinių generatorių. Šiuo metu daugiausia dirbu su jau gal 15 metų tiriamais "gyvybinės energijos" šaltiniais - harmonizatoriais. Jų darbo principus pagrindė ir savo konstrukcijos įrenginius išbandė fizikai G.Šipovas ir A.Akimovas. Lietuvoje šiuos įrenginius tyrėme kartu su dr.A.J.Dainausku.
Vieni iš jų harmonizuoja žmogaus sielą ir kūną, kaip homeopatiniai preparatai po truputį pašalina įvairius negalavimus ir blogą savijautą, išvalo bei subalansuoja žmogaus energinius centrus - čakras. Tai "Meilės", "Atstatomasis", "IN-JAN" ir kiti harmonizatoriai.
Kiti skirti žmogaus apsaugai nuo kenksmingo įvairių prietaisų - mobiliųjų telefonų, kompiuterių, televizorių, mikrobangų krosnelių - poveikio. Tai labai kompaktiški įtaisai.
Treti harmonizuoja patalpas ir net dideles teritorijas. Jeigu jūsų namas pastatytas šaltiniuotoje vietoje, buvusiame durpyne arba pelkėje, jei kadaise toje vietoje buvo kapinės - gyvenate sveikatai pavojingoje zonoje. Šiais harmonizatoriais galima neutralizuoti kenksmingą tokių zonų poveikį bute, name arba sklype. Galima harmonizuoti biurų, gamybines patalpas ir teritorijas.

Moterims, ko gero, įdomiausias "Meilės" generatorius?

Tai lyg indas, pripildytas ypatingų vibracijų iš Visatos Meilės šaltinio. Ypač padeda tiems, kuriems stinga meilės, kurie nepatyrė meilės vaikystėje, o suaugę nori mylėti ir būti mylimi. Padeda ir tiems, kurie nori "išauklėti" savo "tamsiąją" pusę ir taip eiti Šviesos link. "Meilės" harmonizatoriaus poveikio spektras gana platus. Jis subalansuoja širdies darbą, taip pat širdies bei kitas čakras, atkuria ar pagerina žmogaus ir Visatos kosminį ryšį.
Dar norėčiau papasakoti apie "Personalinę pagalbą". Tai harmonizatorius, gaminamas ir skiriamas konkrečiam žmogui. Jis palengva harmonizuoja, iš dalies atlikdamas ir apsauginę funkciją. Kam jis reikalingas? Žmogus negali visą laiką tik medituoti, kalbėti maldų arba mantrų ir taip save harmonizuoti, saugotis nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Tokiu atveju padės šis harmonizatorius. Dar jis subalansuoja emocinę būseną, sumažina nuovargį dirbant ir miego poreikį, pagerina nuotaiką. Įdomi "Personalinės pagalbos" savybė ta, kad jos nereikia nuolat nešiotis. Ji veikia neribotu atstumu visą laiką. Galima keliauti po visą pasaulį, ją palikus namuose - labai patogu. Kiti panašūs prietaisai, pavyzdžiui, talismanai, nešiojami su savimi nuolat.

Taigi jaustis laimingam vien pozityvaus mąstymo neužtenka? Juk mintis - kurianti jėga?

Pozityvus mąstymas - labai gerai. Bet nedaug žmonių sugeba pozityviai mąstyti ilgesnį laiką. Mes neįpratę jaustis laimingi. Yra žmonių, kurie įpratę savęs gailėtis, būti aukomis ar kovotojais. Žmogus neįpratęs mylėti. Meilę painioja su aistra arba noru turėti. O harmonizatorius dirba net ir jums miegant, be to, kur kas efektyviau.
Kalbi apie teigiamus generatorius, bet esama ir negatyvią energiją "pumpuojančių", tarkim leptoninis ginklas?
Patvirtintų duomenų, kad toks ginklas egzistuoja, nėra. Manau, buvo mėginta torsinius generatorius panaudoti kariniams tikslams. Šiuo atveju kalbama apie torsinių struktūrų karą. Priešnuodis griaunančiai torsinei struktūrai - tik efektyvesnė ir atkuriančioji torsinė struktūra. Net ir malda kuria torsinę struktūrą, tik žmonės to nežino...

Ką patartum žmonėms? Melstis, būti pozityviai nusiteikusiems ar dar ir naudoti harmonizatorius pozityvioms energijoms sustiprinti?

Siūlyčiau naudoti visas išvardytas priemones. Kalbant apie maldas ar mantras, tai meldžiantis ir dar turint pagalbininką - harmonizatorių - žmogų būtinai užvaldys pozityvus mąstymas ir tuo metu jis patirs teigiamą jos poveikį, net jei ir nieko tuo metu nejaus. Tiek maldos, tiek mantros atstato žmogaus biolauką. Jeigu daug žmonių jas kartoja choru, tai maldų ar mantrų poveikis tik sustiprėja. Jei žmogus besimelsdamas prašo materialinės naudos sau, tai ši būsena nėra pozityvi. Yra dar ir antimaldos. Tai keiksmažodžiai. Jie stipriai ardo žmogaus informacines struktūras ir silpnina žmogų. Japonų mokslininkas Masaru Emoto įrodė, kad tai nėra tušti pasvarstymai. Jis sukūrė technologiją ir įrodė, kad vanduo gali įrašyti informaciją. Tai atliekama taip: pirmiausia "pakraunamas" vanduo. Įvairios frazės, užrašytos ant etikečių, klijuojamos ant destiliuoto vandens buteliukų. Praėjus kuriam laikui iš to buteliuko 0,5 g vandens lašinama ant stiklo ir šaldiklyje sušaldoma į ledą. Gautas ledo gabalėlis dedamas po fotografuojančio mikroskopo okuliaru. Skleidžianti šilumą apšvietimo lemputė ledo gabalėlį po truputį tirpdo. Pirmiausia ištirpsta patys smulkiausi kristalėliai. Paskutinis išryškėja ir ištirpsta didžiausias kristalas, panašus į snaigę. Tada jis ir fotografuojamas. Tęsiant eksperimentus, vanduo dar buvo veikiamas įvairiais gamtos garsais, muzika, jis "klausėsi" maldų, televizijos programos ir pan. Surinkus daugybę bandymų medžiagos išvada pati piršosi: fotografijose matomų snaigių formos, jų taisyklingumas labai priklauso nuo "įrašytos" informacijos pobūdžio. Jei informacija pozityvi ir harmoninga - maldos, mantros, padėkos žodžiai, simfoninė arba meditacinė muzika - snaigė būdavo taisyklingos arba beveik taisyklingos formos. Kitais atvejais, kai informacija neharmoninga - keiksmažodžiai, barniai, sunkiojo roko muzika, despotiškų asmenybių vardai (Hitleris, Stalinas) - snaigės turėjo daug defektų arba iš viso nesusiformuodavo. Tai paaiškinama paprastai. Harmoninga informacija neardo vandens ledo kristalų, o destruktyvi informacija kuria chaosą ir trukdo formuotis taisyklingiems ledo kristalams - snaigėms. Žmonės patys gali "pasikrauti" vandenį, bet jo kokybė priklausys nuo žmogaus sugebėjimo pozityviai mąstyti. Jeigu žmogus nori pozityviai mąstyti, bet negali įveikti savo sunkių būsenų arba ego, nežino nuo ko pradėti, tai pradinį atspirties tašką gali pasiūlyti atitinkami harmonizatoriai. Jie padės keliauti tobulėjimo, savęs pažinimo, harmonijos keliu.

Kalbino Rita Banienė

Sutrumpintas straipsnis spausdintas žurnale "Būrėja", 2007 Nr. 2


↑ Į viršų ↑

Kinija: suplanuotos mirtys

Parapsichologas, ekstrasensas, kosmoenergetas Edmundas Kirda save vadina vienu žodžiu – universu. Šis terminas – tai nuoroda į taikomų metodų universalumą ir įvairovę. Vieną jų – minčių įrašymo technologiją specialistas pademonstravo ir interviu metu. O pokalbis vyko sunkia tema – apie tai, kaip Kinijos valdžia verčia atlikti abortus moterims, kurių nėštumas – jau vėlyvas. Kai kada nužudomas jau 7 mėn. vaisius.

Sakote, kad jūsų veiklos pilnai neatspindi nei parapsichologų, nei ekstrasensų, nei kosmoenergetų veikla. Tai kaip jūs pats save vadinate?

Aš save vadinu universu. Šis žodis yra lotyniškos kilmės ir tai reiškia – viskas viename. Manyje, kaip ir Visatoje, yra daug ko.

Iš kur sėmėtės žinių?

Pirmieji įtarimai, kad visatoje yra kažko daugiau nei kad rašo moksliniai žurnalai, atsirado man dar būnant 16 metų. Tuo metu pas senelį radau seną homeopatinių vaistų vadovėlį. Jame buvo rašoma, kad kuo mažesnė veikliosios medžiagos koncentracija vaistuose, tuo jie geriau veikia. Tuomet dar nesupratau, kodėl taip gali būti. Dabar žinau, kad homeopatinių vaistų principas yra tas, jog panašus gydo panašų. Tai reiškia, kad medžiagos, sukeliančios simptomus panašius į ligos sukeliamus, gali juos ir gydyti. Homeopatiniai vaistai yra kuriami pagrindinę medžiagą daug kartų skiedžiant - vis suplakant su vandeniu, spiritu ar sutrinant su cukrumi. Gautas mišinys gydo geriau negu gryna medžiaga, ir tas poveikis visai ne cheminis, o energo-informacinis. Dar vaikystėje pradėjau domėtis biologija. Jau 8-oje klasėje buvau išstudijavęs aukštojo mokslo įstaigų studentams skirtą chemijos kursą. Vėliau domėjausi fizika, esu įgijęs fiziko išsilavinimą. Mokydamasis universitete susidomėjau psichologija, o po to ir ezoterika. Tuo metu literatūros apie ezoteriką buvo mažai. Kiekvienas gyvenimo etapas sukrovė man tam tikrą žinių bagažą. Žinios apie biologiją praturtino mano supratimą apie daugelį gyvų organizmų, chemija – apie senovinius ir šiuolaikinius vaistus bei jų gamybą, o kvantinė fizika leido suprasti, kad yra Kūrėjas.

Kas jus paskatino domėtis ezoterika?

Pradėjau domėtis ieškodamas atsakymų į mokslinius klausimus, rūpėjo žmogaus psichikos fenomenai. Taigi maždaug nuo 1980 m. rinkau teorines ezoterikos žinias. Po dešimtmečio pradėjau jas taikyti praktiškai.

Kas lemia tai, jog Kinijoje moterims atliekami abortai net vėlyvuoju nėštumo metu?

Gimstamumo mažinimo politika vykdoma visame pasaulyje, tiesiog Kinijos atvejis labai krenta į akis, nes, norint greitai sumažinti gimstamumą, reikėjo imtis drastiškų priemonių. Žmonės galvoja, kad yra laisvi. Tačiau dar senovės Romos laikais vergvaldžiai suprato, jog iš vergovės mažai naudos, nes vergų darbas nėra našus. Todėl ji buvo panaikinta. Duota laisvės iliuzija pavirto kita vergovės forma – juk visos pasaulio šalys ir jų gyventojai tarnauja bankams. O kas visa tai sugalvojo? Tai trečioji jėga, sėdinti šešėlyje. Kai kas vadina juos masonais. Jie visada yra nuošalyje, niekada nesireiškia spaudoje, niekur oficialiai nedalyvauja. Jiems šito nereikia. Masonai teigia, kad Žemėje pilnavertiškai gali gyventi pusė milijardo žmonių. Daugiausiai – milijardas. O dabar kiek mūsų yra? Daugiau kaip 7 milijardai. Didėjantis žmonių kiekis anksčiau ar vėliau mūsų planetą užnuodys atliekomis. Todėl pasaulinė šešėlinė politika siekia visais įmanomais būdais sumažinti žmonijos populiaciją. Kinijoje jau nebebuvo kada laukti. Žmonių skaičius katastrofiškai didėjo. Kadangi anksčiau Kinijoje buvo populiarios daugiavaikės šeimos, buvo nutarta drastiškai stabdyti gimstamumą. Paskaičiuota, kad to nedarant jau greitai kas antras žmogus pasaulyje būtų kinų tautybės. Taigi masonai liepė Kinijai vykdyti gimstamumo mažinimo politiką, kitu atveju šiai šaliai grėstų išprovokuoti kariniai konfliktai, blogos ekonominės sąlygos, bendradarbiaujant su užsienio šalimis.

Kaip vykdoma gimstamumo mažinimo politika?

Jei žmogus tinkamai maitintųsi, gertų gerą vandenį, neturėtų žalingų įpročių, gyventų švariame ore, teigiamoje psichologinėje aplinkoje tai teoriškai galėtų gyventi apie 120–150 m. Dabartiniai 60-mečiai turėtų atrodyti kaip 30-mečiai. Kiek pažįstame žmonių, taip atrodančių? Gimstamumo mažinimo politika vykdoma per kenksmingus maisto priedus, suvartojamus kartu su maistu, kurį mes valgome. O juk maistas yra statybinė medžiaga, kuria mes regeneruojame savo kūną. Kas septynerius metus virstame tuo, ką esame suvalgę. Vien JAV per metus maždaug milijonas žmonių miršta nuo vaistų poveikio. Nepriklausomai nuo to, ar jie pagydo ligą, ar ne, kartu kenkia kitiems organams. Mažinti žmonijos populiaciją padeda ir, pavyzdžiui, įvairios dantų pastos rūšys, kuriomis valomės dantis. Jose esantis fluoras ne tik tirpdo dantų emalę, bet ir slopina žmogaus dvasingumą taip pat, kaip ir alkoholis. Juk fluoro junginiai lengvai tirpdo stiklą. Ne visiems žinoma, kad AIDS virusas buvo sukurtas naikinti „spalvotuosius“ ir homoseksualus. Juk labiausiai šis virusas paplitęs Afrikoje. Visuose dabartiniuose skiepuose yra medžiagos, kuri bandymuose su žiurkėmis parodė, kad mažina jų vislumą. Ši medžiaga moterims sukelia persileidimus. Tai veikia ir kaip psichologinis metodas. Moteris, patyrusi kelis persileidimus, vėliau gali bijoti pastoti. Daug pinigų turintys veikėjai manipuliuoja ir maisto pramone. Išpopuliarėjusiame „Coca-cola“ gėrime, tinkančiame tik šveisti metalo paviršius, yra fosforo rūgšties, kuri tirpdo kaulus, dantis. Formuojama masinė nuomonė, kad šeima ir dar su vaikais – didelis vargas ir, kad tam stinga laiko, nes sukurtas didžiulis asortimentas įvairios veiklos ir pasilinksminimo sričių – kai kurios labai kenksmingos, kaip alkoholio ar narkotikų vartojimas. Visi šie veiksniai blogina sveikatą ir didina šansus nesukurti šeimos ir nesusilaukti vaikų. Tokia politika vykdoma viso pasaulio šalių vyriausybėse. Į politiką atėję žmonės arba turi taip pat tokiais tapti, arba nepritampa prie to ir pasitraukia.

Kaip veikiami Kinijos valdžios atstovų likimai?

Visi žmonės yra vieni su kitais surišti. Mes visi – visatos dalis. O visata turi hologramos savybių. Holograma – tai tarsi trimatė fotografija, kurią sukarpius į mažyčius gabaliukus, kiekvienas jų išlaikys ne atskirą fotografijos dalį, bet bendrą pradinio vaizdo turinį. Taigi kiekviename visatos taške yra informacija apie likusius pasaulio taškus. Tai tarsi tinklas. Todėl visatoje yra susijęs ne tik žmogus su žmogumi, bet ir žmogus su gyvūnais, augalais, kitomis planetomis. Tokiu principu pagrįstas ir Kūrėjo visa apimantis visatos matymas. Kūrėjas, stebėdamas į vieną Visatos tašką, žino, kas dedasi likusiose pasaulio dalyse. Informacija visatoje sklinda ne šviesos greičiu, o akimirksniu. Mintis taip pat. Mintimis galima veikti nepaisant atstumo. Kiekvieno mūsų gyvenimas – tarsi jau nufilmuoti filmai ir jų be galo daug. Žmogus, priimdamas kiekvieną sprendimą, gali rinktis, kuriame filme galima „vaidinti“, arba, kitaip tariant, kuris filmas bus „parodytas“. Tai panašu į sniego griūties efektą. Vienas šūktelėjimas gali lemti, kad nuo kalno nukritęs sniego gabalėlis gali virsti sniego griūtimi. Visa tai yra energo-informacinės sąveikos. Iš betkurios veiklos susikuria energo-informacinis darinys, kuris dar vadinamas egregoru. Jis pradeda „gyventi“ savo gyvenimą, kurio tikslas sukaupti kuo daugiau ir pastoviai pasipildyti gyvybine energija. Taigi egzistuoja ir negatyvus Kinijos valdžios egregoras, kuris maitinasi pasekėjų ir priešininkų energija ir kai juos „iščiulpia“ – atsikrato. Kinijos valdžios atstovų likimai panašūs į mafijos veikėjų likimus – kurį laiką gerai gyvendami vėliau jie yra nužudomi. Dažnai serga jų artimieji, paprastai – silpniausieji – vaikai. Tai vyksta bumerango principu. Tokie žmonės sulauks atpildo jei ne šiame, tai kitame gyvenime.

Kaip manote, ar žmonės kada nors suvoks tai, kas yra slepiama?

Ilgą laiką buvo stengiamasi prislopinti žmogaus protą ir kiekvienu manipuliuoti. Ir Pirmasis, ir Antrasis pasauliniai karai buvo suorganizuoti todėl, kad tai buvo ekonomiškai naudinga. Taip pat buvo siekiama pakeisti žmonių pasaulėžiūrą, pristabdyti sąmoningumo vystymąsi. Manoma, kad po 2012 m. gruodžio 21-osios, kada baigsis majų kalendorius, gali įvykti kvantinis šuolis. Žmonės ir taip jau tampa sąmoningesni, supranta vis daugiau. Gali būti ir taip, kad visi žmonės taps telepatais. Tą puikiai pagrindžia „šimtosios beždžionės“ efektas. Eksperimento metu vienos salos beždžionės buvo šeriamos žemėtais batatais. Tokie vaisiai girgždėdavo šiems gyvūnams tarp dantų. Nežinau tiksliai, ar batatą į vandenį netyčia įmetė beždžionė, ar eksperimento vykdytojai, bet gyvūnas suprato, kad nuplautas batatas yra skanesnis. Tą patį pradėjo daryti ir maži beždžioniukai, o vėliau – ir kitos suaugusios beždžionės. Buvo pastebėta, kad tuomet, kai maždaug 100 beždžionių jau žinojo, kad batatus reikia plauti, tuomet tą patį darė absoliučiai visos beždžionės. Negana to, jų pavyzdžiu pasekė ir kitose salose gyvenantys šie gyvūnai, nors niekas joms to anksčiau nebuvo parodę. Šis reiškinys vadinamas automatišku sąmonės šuoliu arba archajiška sąmone. Tai tapo tarsi instinktu. Buvo viršyta kritinė žinojimo masė. Taigi, jei kritinė žmonių masė išmoks skaityti mintis, šį gebėjimą įgis absoliučiai visi žmonės. Tuomet vienam nuo kito nepavyks nieko nuslėpti.

Straipsnis spausdintas žurnale "Būrėja", 2012 Nr. 9


↑ Į viršų ↑

Edmundas Kirda: „Mistiniai dalykai tiriami moksliškai“

Dar studijuodamas fizikos mokslus Edmundas Kirda su didžiuliu entuziazmu rinko ir tikrino įvairiausius faktus, kurių tradicinis mokslas paaiškinti negali. Šiandien jis taiko daugybę moksliškai pagrįstų metodų, padedančių žmonėms atrasti kelią į sveikatą, ramybę ir harmoniją.

Visatoje lekiame milžinišku greičiu

„Daugelis dalykų, kurie žmonėms atrodo mistiški ir nepaaiškinami, moksliškai yra ištirti, – teigia fizikas. – Žinomi mokslininkai jau labai seniai kalbėjo apie tai, kad egzistuoja Kūrėjas, tačiau daugelis dabarties mokslininkų rimtai šia tema, deja, nediskutuoja.“ Edmundo Kirdos teigimu, pavyzdžiui, telepatiją, ekstrasensų gebėjimus labai paprastai paaiškina fiziko G. Šipovo sukurta torsinė teorija. Įdomu tai, kad eterio, arba torsinėje, struktūroje įrašyta visa visatos informacija (praeitis, dabartis, ateitis), o mūsų smegenys „maudosi“ šioje struktūroje. Vieni (vadinamieji ekstrasensai) geba gauti daugiau sąmoningos informacijos iš šios struktūros, o kiti – mažiau. Kvantinių struktūrų fizikas atkreipia dėmesį į tai, kad visa visata yra pripildyta pirminių eterio dalelių. „Visa tai panašu į baseiną, pilną kamuoliukų, – aiškina E. Kirda. – O mes esame tų dalelių vandenyne. Be to, visi esame glaudžiai susiję. Visi ir kiekvienas atskirai gyvename sraute ir „tekame“ didžiuliu greičiu. Viskas akimirksniu kinta, nėra nieko stabilaus. Taigi Visatoje lekiame milžinišku greičiu, mintimis ir norais kurdami savo gyvenimą.“

Visi esame susiję

E. Kirda pastebi, kad šioje informacinėje struktūroje esame susiję ne tik su kitais žmonėmis, bet ir su gyvūnais, augalais. „Esame kaip viena informacinė sistema. Kai kurie žmonės net jaučia bendrą žmonijos skausmą, pavyzdžiui, per cunamius, kurie vyksta toli nuo jų gyvenamosios vietos, patiria tam tikrus fizinius negalavimus. Mūsų tarpusavio ryšys egzistuoja nepriklausomai nuo to, kaip toli vieni nuo kitų būtume, koks atstumas mus skirtų. Dažniau jis stipresnis tarp giminaičių. Visgi telepatiniai ryšiai dažnai sieja ir įsimylėjėlius. Taigi su tokiu „svetimu“ žmogumi, pajutus, kad jis savas, ir geriausia kurti šeimą“, – pataria E. Kirda. Žinome, kad šiame pasaulyje panašios struktūros traukia panašias. „Kai du žmonės susipažįsta, paprastai abu būna panašiame lygmenyje, tačiau gyvenimui bėgant jų keliai gali išsiskirti. Dažniau moterys susidomi dvasiniais dalykais, o vyrai lieka tame pačiame lygyje, todėl sutuoktiniai po truputį tolsta vienas nuo kito. Kurį laiką moteris tempia savo vyrą aukštyn, tačiau ilgainiui jai nebeįdomu vis smuktelėti žemyn, – pastebi energinių praktikų mokytojas. – Tokie santykiai paprasčiausiai neteikia džiaugsmo. Kai atstumas pasidaro per didelis, dažnai žmonės išsiskiria. Tačiau būna, kad ir vyras susidomi dvasiniais dalykais. Tada du žmonės vėl žingsniuoja tuo pačiu keliu greta.“

Keičiamės ir neigiamomis energijomis

Ne paslaptis, kad kasdien vieni su kitais bendraujame ne tik turėdami teigiamų, bet ir neigiamų minčių bei jausmų, taigi keičiamės tiek teigiamomis, tiek neigiamomis energijomis. Taip diena iš dienos prikaupiame ir energinių teršalų, kurie atima nemažai energijos, o laikui bėgant virsta ligomis. Edmundas Kirda pastebi, kad retas žmogus turi įprotį apsivalyti energiškai. „Kad ir kokie stiprūs būtume, mūsų energoinformaciniame lauke prisikaupia „šiukšlių“, kurias turime kasdien išvalyti, – pataria fizikas. – Pačiam žmogui tokius energinius teršalus sunku pastebėti. Signalai, rodantys, kad metas apsivalyti, galėtų būti nervingumas ar susierzinimas dėl menkiausių smulkmenų.“
Kodėl svarbios kvėpavimo praktikos E. Kirdos teigimu, moksliškai įrodyta, kad žmogus „varomas“ eteriu, o energiją iš eterio, kaip žinome, gauname per orą. Oras panaudojamas kaip pernešimo medžiaga. Ne atsitiktinai Rytuose taikomos kvėpavimo praktikos. Įkvepiant orą jis patenka į bronchus, kurie šakojasi ir kiekvienoje atšakoje gaunasi sūkurys, – oras pradeda suktis ir veikia kaip energijos transformatorius. Seniai neabejojama, kad daugiau energijos gauname ne iš maisto, o iš eterio. Kitaip ji dar vadinama prana, vakuumo ar nulinio taško energija. Atlikti tyrimai įrodė, kad visi gyvi organizmai daugiausia maitinasi eterio energija, o maistas mums reikalingas daugiau kaip statybinė medžiaga. Be abejo, jis irgi svarbus. Žinome, kad per septynerius metus pasikeičia mūsų fizinis kūnas. Jis pavirsta tuo, ką suvalgome.

Mirštantis kūnas irgi spinduliuoja energiją

Amerikoje seniai pastebėta, kad tie gyvuliai, kurie ganosi netoli skerdyklų, nors sunaudoja tiek pat pašarų, kaip ir kitos bandos, priauga gerokai daugiau svorio. Kodėl? Pasirodo, šalia skerdyklų besiganantys jautukai „gaudo“ mirštančių jaučių energiją, todėl jiems reikia mažiau energijos papildomam svoriui priaugti. Lygiai taip energiją spinduliuoja ir mirštantis žmogus. Ląstelės iš karto nemiršta. Ląstelėse gyvybė būna iki keturiasdešimt dienų. Kaip manote, ką reiškia keturnedėlis? Per tą laiką suyra, atsidalina pagrindinė ląstelių energija. Kas vyksta, jei mirusįjį kremuojame? Įvyksta greitas, bet drastiškas energijos atskyrimas. Tai gal ir gerai, tačiau prarandama dalis informacijos. Mirdama natūraliai energiją ląstelė paleidžia pamažu. Todėl geresnis sprendimas – mirusįjį deginti ne trečią dieną, o vėliau, kai atsidalina didžioji dalis informacijos. Žinoma, tai nėra paprasta, nes plinta bakterijos, todėl galima pakenkti gyviesiems. Būtų idealu, jei galėtume mirusiųjų kūnus laikyti rūsiuose, kuriuose būtų atliekamos tam tikros apeigos, o tik paskui deginti kūnus.

Kaip sau kenkiame

E. Kirda teigia, kad būdami gyvi dažnai sau kenkiame pačiais įvairiausiais būdais, pavyzdžiui, ne kiekvienas žino, kas vyksta nuolat vartojant alkoholį? „Alkoholis labai gadina smegenis, – sako jis. – Tiesa, kadangi turime dideles smegenų atsargas, pasekmes pajuntame vėliau. Alkoholis – lėtai veikiantys nuodai. Beje, moterų virškinimo fermentai silpnesni, todėl joms sunkiau išsikapstyti iš alkoholio liūno. Jei norime naudotis intuicija, turime visiškai atsisakyti alkoholio, nes jis paprasčiausiai tam trukdo. Intuicija reikalinga visiems, kurie dirba protinį darbą. Vadovaujantis intuicija gimsta sėkmingi sprendimai, sutartys.

Kiek galime veikti ateitį?

Niekas pasaulyje niekur nedingsta. E. Kirda tvirtai tiki: „Visa mūsų praeitis lieka kaip įrašas visatos hologramoje. Informaciją galima „atkasti“ net po tūkstančio metų. O kaip ateitis? Ji nėra aiški, nes turime pasirinkimo galimybę. Tiesa, teoriniai ateities modeliai yra sukonstruoti, bet jie egzistuoja tik kaip informaciniai brėžiniai. Geras ekstrasensas geba grįžti į praeitį ir, išmintingai ją pakeitęs, gali pakeisti ateitį ir dabartį, pavyzdžiui, išgydyti ligą. Kaip tai vyksta? Grįžus į praeitį ir panaikinus priežastį, išlyginame informacinės struktūros deformacijas, todėl liga savaime praeina. Tačiau tokio specialisto reikia ieškoti apdairiai, nes kiekvieno gebėjimai skirtingi.“

3 praktiški patarimai

1. Kiekvienas svajojame apie vidinę ramybę, tačiau retam pavyksta ją išlaikyti ilgą laiką. Tam padės paprastas pratimas, kurį galite atlikti kasdien ne vieną kartą. Ramiai atsisėskite, užsimerkite, atpalaiduokite galvą, kaktą ir svarbiausia - akių vokus. Tada prisiminkite kažką gražaus ir gero, mintimis galite nuvykti į vietą, kuri jums suteikia pačias geriausias emocijas. Galva – visiškai tuščia. Tokioje ramioje būsenoje pabūkite tiek, kiek norite. Vizualizacijos metu smegenys pereina į alfa bangų būseną. Šioje būsenoje praleidžiame didžiąją nakties dalį. Taigi į ją įeiti galime ir nemiegodami.

2. Kadangi kasdien mums tenka bendrauti su daugybe žmonių, neretai patirti ir neigiamų išgyvenimų, naktį taip pat sapnuojame ne tik teigiamus dalykus, mūsų eteriniai kūnai tarsi „sušaudomi“, prastos emocijos mūsų eteriniame kūne padaro skyles, todėl ryte ir vakare labai naudinga užlyginti savo eterinį kūną. Antrąjį vizualizacijos pratimą atlikite iškart po pirmojo. Būdami užsimerkę mintimis save pastatykite priešais. Mūsų eterinis kūnas – kaip skysta želė. Vizualizuokite, kaip savomis rankomis visą kūną nuo galvos iki apačios sulyginate. Tada save apsukite ir užlyginkite savo eterinį kūną iš nugaros. Jums rankų net nereikia judinti – viską darykite mintimis. Efektas ypač didelis, kai žmogaus eterinis kūnas būna kiauras kaip rėtis. Šį pratimą atlikite kasdien. Sulygindami savo eterinį kūną atsipalaiduosite, taip pat nuimsite nervinę įtampą ir pašalinsite vieną savo energinių nuostolių priežastį. Kai ilgiau pratimą kartosite, būsite daug sveikesni. Suharmonizavus bent vieną iš savo kūnų, kiti susiderina savaime.

3. Jei stinga energijos arba sveikatos, vizualizacijos pagalba pastatykite save į žalios – meilės energijos stulpą. Nuo kūrėjo (iš viršaus) iki žemės centro leiskite žalios šviesos stulpą. Į šviesos stulpą turite įeiti būdami ramybės būsenoje. Tokia spalva galite užpildyti ir visą kambarį, ypač jei jame yra jums agresyvių žmonių. Jie turėtų aprimti.

Jūratė Bratikienė

Straipsnis spausdintas žurnale "Geras žurnalas", 2012 Nr. 33


↑ Į viršų ↑

Kada pildosi mūsų norai?

  Pastaruoju metu daug kalbama apie tai, kad mintys – materialios. Tačiau kodėl vienų žmonių norai išsipildo, o kitų ne? Atsakymus į painius klausimus pateikia kvantinių struktūrų fizikas Edmundas Kirda.

Norus būtina suformuluoti kuo tiksliau

E. Kirda teigia, kad mūsų norai išpildomi paprasčiausiu būdu, todėl reikia labai tiksliai juos suformuluoti. „Paprastai ko panorime, tą ir gauname, todėl reikia norėti labai atsargiai, - šypsosi fizikas. - Kaip tiksliai suformuluoti norą? Prieš pateikiant jį reikia gerai apgalvoti visas detales, pavyzdžiui, klaida yra prašyti gerai apmokamo darbo, jei iš tiesų norime tik pinigų. Taigi reikia iškart prašyti rezultato – pinigų. Svarbu viską įvardyti kuo tiksliau, su menkiausiomis detalėmis. Sugalvojant norą turi būti kuo mažiau dviprasmybių. Reikia norėti labai išmintingai.“

Tik pozityvios mintys

Neretai norai neišsipildo dėl to, kad sakinį suformuluojame su neigiamybėmis, pavyzdžiui: „Nekenčiu šito buto, labai noriu naujo“. Kaip manote, ar greitu laiku apsigyvensite naujajame bute? „Vargu, - abejoja E. Kirda. - Kadangi kažko prašant reikia galvoti apie tai, ko norite, o ne apie tai, ko nenorite. Pamirškite visas neigiamybes! Įpraskite formuluoti tik pozityvius sakinius, nes apie tai, ką galvojame, kur mūsų dėmesys, ten yra ir energija, kuri materializuojasi.“

Kada mūsų savjonės neišsipildo

Kokiais dar atvejais sugalvoję norą niekaip nesulaukiame jo realizacijos? E. Kirda sako, kad taip nutinka, kai aukštesnės jėgos mato, jog nesame pasirengę priimti tai, ko norime ir nuo to tiesiog esame apsaugomi. Nuo ko tiksliai? Nuo mus užklumpančios puikybės, tinginystės ar kitų neigiamų savybių. „Jei gausime trokštamus dalykus būdami visiškai nepasirengę, tiesiog nustosime tobulėti, žlugsime kaip dvasinės asmenybės. Viskas Visatoje yra teisinga“, - šypsosi kvantinių struktūrų fizikas.

Nelaimė viena nevaikšto

Teisinga ir tai, kad neigiami dalykai traukia neigiamus, o teigiami teigiamus. „Kuo labiau žmogus „nusodintas“ energetiškai, tuo daugiau prie ko kabinasi visokie negatyvai, - teigia E. Kirda. – Be to, nelaimės irgi gyvena pagal panašumo dėsnį: jei yra viena, atsiras ir antra, trečia, ketvirta... Jei jūsų gyvenime daugiau vyksta geri įvykiai, tokius ir pritrauksite, o jei bambėsite, gyvenimas kryps į blogąją pusę – tik tam, kad vėl turėtumėte progą pabambėti ir papykti. Jūs patys tai pasirenkate! Gaunasi uždaras ratas – kai žmogų persekioja nelaimės, jis skundžiasi: „Taigi man šitaip nesiseka, sakiau, kad bus blogai...“ Tada būna dar blogiau. Jei norime gyvenimą pagerinti, žinoma, nuo trijų gerų pasakytų žodžių niekas nepasikeis. Reikia turėti kantrybės. Mūsų fizinis pasaulis turi inerciją, - jei labai giliai esi paniręs į depresiją, prireikia nemažai laiko, kol iš ten išneri. Neretai prireikia ir specialisto pagalbos. Fizinės ligos taip pat neprasideda per vieną dieną, ypač jei jau yra sunkesni kūno pakenkimai.“

Mintys – galingas įrankis

Edmundas Kirda teigia, kad kuo daugiau dvasiškai tobulėjame, tuo didesnė atsakomybė krenta ant mūsų pečių už kiekvieną padarytą veiksmą, pasakytą žodį, net garsiai neišsakytą mintį. „Turime prisiminti, kad jei minties galią išvystome mąstydami negatyviai, viskas taip pat grįžta bumerangu, todėl labai stipriai galime nukentėti patys. Jei žmogus turi mažą vidinę galią ir švaistosi piktais palinkėjimais, keiksmažodžiais, tai, tikėtina, kad tai didelės bėdos ir nepridarys. Tačiau jei, pavyzdžiui, moteris net neužsiiminėdama dvasinėmis praktikomis iš prigimties turi galių, ji privalo labai gerai apgalvoti kiekvieną savo veiksmą, kontroliuoti mintis, nes tokiam žmogui pykti – didelė prabanga. Stipraus žmogaus išsakytas žodis – galinga informacinė programa. Vienas toks žmogus gali atstoti ir milijoną žmonių, pavyzdžiui, susitelkę į vieną būrį Tibeto vienuoliai, giedodami mantras nesunkiai iššaukia lietų.

Kaip sukontroliuoti nepaklusnias mintis?

Tai daugeliui žmonių – didelė siekiamybė. Jei nuolatos galvoje sukasi įvairiausios mintys ir to srauto niekaip negalite sustabdyti, pabandykite įsivaizduoti, kad galvoje, toje vietoje, kur minčių zona yra dveji varteliai. Pro vienus mintys įeina, o pro kitus išeina. Iš pradžių nustokite įsileisti naujas mintis ir užrakinkite vienus vartelius, o po to išleiskite likusias mintis ir užrakinkite kitus vartelius. Pajuskite, kad galvoje – visiška tuštuma, tarsi kokia dykuma. Kai esate be darbo, iš tiesų galva turi būti tuščia. O galvoti reikėtų apie tai, ką einamu momentu darote. „Žinoma, iš pradžių tai gali būti ir sunkoka atlikti, - įspėja E. Kirda. – Bet kai šį pratimą darai nuolatos, viskas gaunasi savaime. Va tada ateina visiška ramybė.“

Per didelis informacijos kiekis kenkia

Pastaruoju metu tapo populiaru vaikščioti į dvasinio tobulėjimo seminarus, gauti kuo daugiau ezoterinių žinių, tačiau E. Kirda sako, kad ir tai daryti reikia su saiku, nes gavus per didelį informacijos kiekį tiesiog „persikrauna“ smegenys. Jei žmogus smegenis „perkrauna“ be jokio pasiruošimo, liaudiškai tariant gali „nuvažiuoti stogas“. „Esti specialių praktikų, kurios per jėgą atveria aiškiaregystę. Po jų smegenys taip pat gali „užsitrumpinti“ ir nepatyręs praktikuotojas gali atsidurti psichinėje ligoninėje“, - atsargiai pataria elgtis fizikas.

Kada gyvenime viskas klostosi sėkmingai

Pasak E. Kirdos, mažiau nervintumėmės ir būtume daug ramesni vien tik nustoję iš aplinkinių žmonių reikalauti daugiau, nei jie gali duoti. „Bendraudami su žmogumi pabandykite suprasti, kiek iš tikrųjų žmogus turi galių. Juk iš vaiko nereikalaujat to, ko jis padaryti negali pagal savo amžių. Taigi ir iš suaugusiojio nesitikėkite daugiau, nei kad jie gali. Kiekvieno – skirtingas suvokimo bei sąmoningumo lygis, - neabejoja pašnekovas. – Neverta ir aplinkiniams brukti informacijos per prievartą, net jei matote, kaip jiems labai reikia pagalbos. Išmintinga būtų tik supažindinti su informacija, tačiau pastebėjus, kad žmogus ją atmetė, įrodinėti savo tiesą – bergždžias reikalas, nes žmogus tam nėra pasirengęs. Kai pradedi suprasti, kodėl viskas vyksta, kodėl vieni žmonės elgiasi dorai, o kiti ne, natūraliai pasieki vidinę ramybę. Iš tiesų visi žmonės aplink jus - tam, kad kažką parodyti jums. Jie – tik kaip veikėjai, kurių uždaviniai dažnai būna labai sunkūs, pavyzdžiui, būti jūsų priešu, kad atskleistų jums jūsų trūkumus. Kai jūs tapsite ramesni, natūraliai pas jus smegenyse padaugės alfa bangų, tada patys tapsite galingesni. Žinoma, dėl to mažiausiai turėtumėte jaustis pranašesni ar galintys valdyti kitus. Prisiminkite, kad kuo aukštesnė jūsų energetika, tuo didesnė atsakomybė gula ant jūsų pečių. Tačiau jei žinome ir įsisamoniname, kad mūsų vadas – mūsų aukštesnysis Aš, o ir randame su juo ryšį, visas gyvenimas eina kaip iš pypkės.“

Jūratė Bratikienė

Straipsnis spausdintas žurnale "Geras žurnalas", 2012 Nr. 39


↑ Į viršų ↑